User Score

0 ratings
Rate This

Descriptions:

Nakon 65 godina, a dvije godine priprema 12. I 13.09.2014. U Kutini, Popovači i Velikoj Ludini održao se automobilistički spektakl pod nazivom 1. Rally Moslavina 2014. Utrka se bodovala za regionalno prvenstvo lige Sjever i prvenstvo hrvatske u Auto reliju. Općenito zbog financijskog stanja u regiji, ali strogim pravilima koje propisuje Hrvatski auto i karting savez, na natjecanju je sudjelovalo svega 28 posada.
Nakon dva dana i osam brzinskih ispita pobjedom posade Krisztian Hideg/Istvan Kerek u Mitsubishi Lanceru Evo VII završio je na pobjedničkom postolju zauzevši 1. Mjesto. Drugo mjesto s 21 sekundom zaostatka zauzeli su aktualni prvaci Hrvatske Juraj Šebalj i Toni Klinc u Mitsubishi Lanceru Evo IX. Treći su bili Janos Szilagyi i Botond Csanyi također u Mitsubishi Lanceru Evo IX. Nakon četvrtog brzinskog ispita s treće pozicije izgurali su Viliama Prodana i Zdravka Draženovića u Peugeotu 208 R2 koji su na kraju završili peti.